آیا می خواهید کپسول آتش نشانی خریداری کنید؟ ما محصولات زیادی جهت ارائه و جلب رضایت شما داریم. کپسول آتش نشانی نقش حیاتی در تأمین ایمنی ساختمان یا محل کسب و کار شما دارد.

اهمیت مقابله با حریق چیست؟

تاکنون آتش سوزی های بزرگی در تاریخ به وقوع پیوسته که باعث تلفات جانی و خسارات مالی فراوانی شده اند. عنوان مثال در آتش سوزی شهر قسطنتنیه در سال ۱۷۵۰ میلادی، حدود ۱۰۰۰۰ خانه در آتش سوخت. در اتش سوزی سال ۱۷۵۶ در شهر مسکو، حدود ۱۵۰۰۰ خانه و در آتش سوزی سال ۱۸۳۵ در شهر نیویورک، تمام خانه های واقع در ۱۳۰۰۰ هکتار زمین موجود در حریق سوختند. در سال ۱۸۷۱ در شهر شیکاگوی آمریکا، تعداد ۱۷۴۵۰ واحد ساختمانی دچار آتش سوزی گردید. در آتش سوزی گسترده ای که در سال ۱۹۶۶ در شهر لندن به وقوع پیوست، تعداد ۱۳۳۰۰ واحد ساختمانی کاملاً ویران شدند. بر اساس آمار موجود در همین سال در انگلستان بیش از ۵۳۲۰۰۰ مورد آتش سوزی گزارش شده که از این تعداد حدود یک سوم آنها در محیط کار بوده که بیش از ۶۰۰ مورد تلفات جانی و ۱۶۰۰۰ مجروح بر جای گذاشته است.

در جریان جنگ خلیج فارس، آتش سوزی چاه های نفت کویت علاوه بر خسارت های مالی فراوان باعث آلودگی شدید محیط زیست و هوا در قسمتهای وسیعی از این کشور و کشورهای همسایه گردید. همچنین وقوع حریق در جنگل ها باعث آلودگی و ایجاد خسارت های فراوان به محیط زیست می شود. بررسی های کارشناسی نشان می دهد که حدود ۷۵ درصد از آتش سوزی ها قابل پیشگیری می باشند. مطابق با آمار منتشر شده از سوی مرکز مدیریت حریق آمریکا (USFA)، شاخص تعداد حریق به ازاء هر یک میلیون نفر جمعیت، ۵۲۸۰ فقره بوده که منجر به ۱۳/۳ در میلیون نفر تلفات انسانی و ۳۳/۴ دلار خسارت مالی به ازاء هر نفر شده است. همچنین براساس آمار منتشر شده از سوی انجمن حفاظت در برابر حریق (NFPA)، در سال ۲۰۱۰ تعداد ۱۳۳۱۵۰۰ مورد حریق در کشور آمریکا اتفاق افتاده که باعث ۳۱۲۰ مورد تلفات جانی، ۱۷۷۲۰ نفر مجروح و ۱۱/۶ میلیارد دلار خسارت شده است.

در ایران آتش سوزی جلفا در سال ۱۳۵۵ باعث یک میلیارد تومان خسارت گردید. آمار سازمان آتش نشانی بیانگر این است که در دهه ۷۰ شمسی به ازاء هر یک میلیون نفر جمعیت کشور، بین ۶۰۰ تا ۹۰۰ مورد حریق در شهرهای مختلف کشور اتفاق افتاده است. در آتش سوزی ساختمان پلاسکو در سال ۱۳۹۵ متاسفانه ۲۲ نفر از هموطنان شامل ۱۶ نفر آتش نشان جان خود را از دست داده و بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان خسارت مالی وارد گردید. با توجه به گسترش صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و سایر صنایع در ایران و احتمال وقوع حریق در اینگونه مکانها، ارتقاء سطح ایمنی و بکارگیری شیوه های مختلف پیشگیری از وقوع آتش سوزی در اماکن صنعتی و تجاری، از اهمیت بالایی برخوردار است.

بهترین کپسول آتش نشانی را از کجا خریداری کنیم؟

ما تأمین کننده بهترین و با کیفیت ترین خاموش کننده ها جهت مقاصد مختلف مسکونی، تجاری و صنعتی هستیم. انواع مختلف خاموش کننده دستی قابل عرضه هستند که شامل موارد زیر می باشد.

کپسول خاموش کننده پودر و گاز:

خاموش کننده پودر و گاز جهت اطفاء حریق ناشی از روغن، گاز، مایعات سوختی و جامدات قابل اشتعال (حریق کلاس B)، گزینه مناسبی می باشد. کپسول های پودر و گاز ارائه شده توسط ما دارای کیفیت و عملکرد بسیار بالایی بوده و در انواع ۱، ۲، ۳، ۴، ۶، ۱۲ و ۵۰ کیلویی و با ضمانتنامه معتبر قابل عرضه می باشند. کلیه کپسول های آتش نشانی بعد از استفاده قابل شارژ مجدد می باشند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر کپسول پودر و گاز کلیک نمایید.

کپسول آتش نشانی CO2:

خاموش کننده های CO2 جهت اطفاء حریق ناشی از گاز و همچنین تجهیزات الکتریکی قابل استفاده هستند. ما ارائه دهنده کپسول آتش نشانی Co2 استاندارد و با کیفیت بالا به مشتریان عزیز می باشیم.

کپسول های آتش نشانی آب و گاز:

خاموش کننده های آب و گاز برای خاموش کردن حریق کلاس A یعنی آتش سوزی های موادی چون لباس، چوب و مبلمان گزینه مناسبی هستند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر کپسول آب و گاز کلیک نمایید.

چرا کپسول آتش نشانی را از ما خریداری کنید؟

ما با سالها تجربه در خصوص ایمنی و خدمات آتش نشانی، بهترین کپسول های آتش نشانی دارای استاندارد را همراه با ضمانتنامه معتبر به مشتریان خود عرضه می نماییم. همچنین بعد از خرید کپسول آتش نشانی، خدمات پس از فروش ما در اختیار مشتریان گرامی بوده و کارشناسان فنی آماده ارائه هرگونه خدمات می باشند. کلیه محصولات ایمنی و آتش نشانی ارائه شده دارای یکسال گارانتی و بیمه نامه یکساله می باشند. همچنین تحویل کپسول آتش نشانی در اصفهان به صورت رایگان انجام می شود. بازدید های دوره ای جهت اطمینان از سالم بودن خاموش کننده ها توسط کارشناسان انجام شده و شارژ سالیانه کپسول های آتش نشانی توسط کارشناس مسئول شارژ انجام می گردد. با ما، خرید خود را با اطمینان خاطر انجام دهید. جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص کپسول های خاموش کننده با پارس فایر تماس بگیرید.